Історична вілла у Львові шукає господаряВілла «ŁOMNICA»

Будівля є пам’яткою архітектури місцевого значення

У Львові виставили на продаж одну з ТОП-5 приватних вілл. Вона розташована на вул. Сахарова, 62А, в історичній дільниці Вулька. Про це повідомляє БО “Спадщина.UA”.

“Це дійсно рідкісний випадок, що такий цінний та фактично унікальний об’єкт культурної спадщини потрапляє на публічний ринок. І ми прагнемо знайти для нього найкращого господаря”, – йдеться у повідомленні.

Вілла «ŁOMNICA» — споруджена у 1910-1911 роках у стилі романтичного історизму архітектором Каролем Турковським на замовлення відомих будівничих того часу Яна Пфайфера та Станіслава Ревуцького.

У 1927-1929 роках віллу реконструювало архітектурне бюро “Станіслав Ревуцький та Владислав Дердацький” для ймовірного майбутнього проживання сімей трьох синів Ревуцького. Тоді будівля отримала три окремі входи та три незалежні квартири.

Пам’ятка дуже цінна тим, що тут ніколи не проводили звичний у часи УРСР капітальний ремонт, відтак у віллі збереглося багато автентичних деталей: розкішні сходи з точеними балясинами та перилами, старовинна дверна та віконна столярка з латунною фурнітурою, рідні ґратки, водостічні труби та подекуди — старі печі та система опалення.

Площа будівлі становить 407 кв.м та може бути збільшена до 600 кв. м за рахунок облаштування горища. До маєтку прилягає також земельна ділянка 0,3 га.