У Львові відновили садочок, який зруйнували російські ракетиУ Львові відновили садочок, який зруйнували російські ракети

Місто відремонтувало дитячий садочок “Казка”, який постраждав від ракетного удару. Тепер тут знову лунають дитячі голоси. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

Дошкільний заклад зазнав значних руйнувань внаслідок ракетної атаки 15 серпня 2023 року. Тоді ракета влучила за 15 метрів від будівлі. На щастя, ніхто не постраждав. У будівлі вибило всі вікна та двері, було пошкоджено дах, почало просідати перекриття.

Дитячий садок “Казка” після ракетної атаки. Фото: ЛМР

Садочок потребував капітального ремонту. Тож спочатку провели всі підготовчі роботи: демонтували пошкоджені стіни, залили стяжки, далі виконали відновлювальні роботи.

Усі вікна та двері у приміщенні замінила благодійна організація GEM (Global Empowerment Mission).

На відновлення дитячого садочка «Казка» з міського бюджету виділили 12,3 млн грн.

Сьогодні дошкільний заклад повністю відремонтували і він відновив свою роботу. Тут, як і раніше, працюють всі 6 груп, тож його можуть відвідувати 140 дітей.

Роботи з відновлення дитячого майданчика ще тривають. Вони ускладнені погодними умовами, а також тим, що на місці вирви після ракетного удару постійно осідає ґрунт.

Головне фото: ЛМР

Читайте також: