У Львові демонтували два МАФиТимчасові споруди заважали ремонту хідника та прокладанню велодоріжки

У Львові продовжують наводити лад із тимчасовими спорудами. Як повідомили у департаменті містобудування Львівської міської ради, два кіоски прибрали з вул. Володимира Великого, 26, що у Франківському районі. Один павільйон забрав сам власник, інший – демонтувало КП «Адміністративно-технічне управління». Усе – на виконання відповідних рішень виконкому. Тимчасові споруди заважають капітальному ремонту тротуару, тут буде облаштовано велодоріжку.

Колаж: facebook.com/lvivmistobud

Водночас, як повідомив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач, на сьогоднішній сесії Львівської міськради розглядатимуть зміни у Комплексну схему розміщення тимчасових споруд. Йдеться суто про технічні правки, які потрібно внести, щоб підприємці могли укласти договори, оформити паспорти прив’язки – і спокійно працювати на законних підставах. Бо навіть одна неправильна літера в прізвищі виводить їх поза закон.

Усі тимчасові споруди, на які було оформлено право власності, буде вилучено із Комплексної схеми. Бо вони незаконні. З такими недобросовісними підприємцями працюватимуть наші юристи.

Також триває інвентаризація тимчасових споруд у Львівській громаді. «Спеціальна комісія об’їхала та проаналізувала документи МАФів, розміщених на території приєднаних громад. Зараз завершуємо інвентаризувати кіоски Львова. Це робимо для того, щоб розуміти всю картину – скільки споруд у нас на папері, а скільки павільйонів є реально, який їхній вигляд та чи не перевищують вони офіційно заявленої площі», – зазначив Любомир Зубач.

Читайте також: У Києві території, звільнені від МАФів, перетворюють на громадські простори