У Києві території, звільнені від МАФів, перетворюють на громадські просториОновлені простори відкриють на Шулявці і біля станції метро «Героїв Дніпра»

На Берестейському проспекті уздовж станції метро «Шулявська» триває демонтаж МАФів та розпочато капітальний ремонт скверу. Демонтували вже близько двох десятків тимчасових споруд. Це частина системної роботи для впорядкування території вздовж Берестейського проспекту, який є однією з найбільших транспортних магістралей столиці. Про це повідомляє Київська міська рада.

Інформаційний щит. Фото:КМДА

Міські служби здійснюють демонтаж незаконних споруд, а також, відповідно до рішення Ради оборони міста Києва, розчищають евакуаційні шляхи біля станцій метрополітену. Адже підземні станції метрополітену є надійним укриттям під час повітряних тривог.

«В умовах війни безпека людей – на першому місці. Крім того, очевидною є необхідність створення в центральній частині міста зелених територій із відповідним плануванням для цивілізованого відпочинку. Маємо привести території біля метро у відповідність до вимог безпеки та суспільного запиту», – вважають у київській мерії.

Дерева захистили, щоб не пошкодити під час будівельних робіт. Фото: КМАДА

І наголошують, що принциповою позицією міста є те, що після демонтажу МАФів локації прибирають, ремонтують та перетворюють на громадські простори. Вже незабаром такі відремонтовані території для киян відкриють і на Шулявці, і біля станції метро «Героїв Дніпра».