Дев’ять балконів відремонтували у Львові за програмою співфінансуваннявідремонтований балкон

У Львові у межах програми співфінансування відремонтували 9 аварійних балконів. Ще на 30 тривають роботи. Про це повідомляє ЛМР.

Торік  у Львові обстежили усі балкони у багатоквартирних житлових будинках. У незадовільному стані виявили 9270 індивідуальних балконів і 4201 балкон загального користування. Власникам квартир з аварійними балконами, розповіли, якими Програмами можна скористатися, щоб відремонтувати свій балкон.

«На сьогодні у Львові діє відповідна Програма, що на умовах співфінансування: 80% коштів платить місто, а 20% – мешканці, можна провести ремонт балкону. За цією Програмою у 2023 році відремонтовано 49 балконів, з яких 40 індивідуальних та 9 загального користування. Фінансова частка міста тут становила 4,3 млн грн.

А вже цього року відремонтовано 9 балконів. Найбільше з них – це 6, у Шевченківському районі. На 31 балконі тривають ремонтні роботи. У середньому ремонт одного балкону коштує 60-100 тис. грн.

Тут варто відзначити, що балкони – це приватна власність. Тому мешканці зобов’язані пильнувати, щоб балкони були у належному стані», – наголошують у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Нагадаємо, мешканцям, які є власниками балконів у будинках-пам’ятках архітектури, для проведення ремонту балкону можна подаватися на участь у Програмі співфінансування реставрації балконів у житлових будинках-пам’ятках архітектури.

Детальніше про те, як у Львові відновлюють балкони ми писали тут.

Фото: ЛМР