В Ірпені відновлять ще одну багатоповерхівку, знищену окупантамиВ Ірпені готують до відновлення ще один багатоквартирний будинок, знищений російськими окупантами. Уже розроблена проєктно-кошторисна документація. Про це повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.  

Йдеться про будинок на вул. Миру, 16. Це один із численних житлових будинків на Київщині, який пошкоджений внаслідок бойових дій. Три під’їзди з шести зазнали значних руйнувань. 

Капітальний ремонт будинку передбачає демонтаж 4-6 під’їздів та їх подальшу повну відбудову з оновленням мереж життєзабезпечення та опорядження, відновлення пошкоджених квартир.

Також по всьому об’єкту відновлять покрівлю. Скрізь передбачені заходи з енергозбереження: будуть утеплені фасади, замінені вікна та встановлене індивідуальне опалення для кожної квартири. Запланований ремонт опорядження всіх внутрішніх приміщень загального користування та вхідних груп, буде встановлено енергоефективне освітлення, проведені заходи із благоустрою з урахуванням усіх принципів безбар’єрності. У підвальному приміщенні планують облаштувати укриття.

Головне фото – візуалізація