У Бучі відкрили оновлену школу мистецтвУ Бучі представили повністю оновлений фасад школи мистецтв. Роботи виконані у рамках благодійного проєкту з реновації школи, який фінансують німецькі донори — некомерційна організація #WeAreAllUkrainians та фонд help alliance від Lufthansa Group.

Загальне фінансування проєкту, який відбувається у кілька етапів, сягає понад 10 мільйонів гривень, повідомили у благодійному фонді BGV.

У рамках першого етапу  благодійники виконали комплексний ремонт у школі. В освітньому закладі відновили покрівлю та  вхідну групу,  влаштували системи водопостачання та водовідведення, замінили вікна та двері, а ще придбали надпотужний генератор для безперебійного навчання.

Окрім цього, Благодійний фонд BGV спільно із німецькими донорами виконали низку робіт для облаштування інклюзивного простору та організації відповідного процесу навчання на базі Бучанської школи мистецтв, щоб забезпечити безбар’єрний доступ до всіх видів занять дітям з особливими освітніми потребами.

Надалі німецькі благодійники спільно з українськими партнерами — фондом BGV —продовжать роботи з реновації та оснащення Бучанської дитячої школи мистецтв імені Левка Ревуцького. До нового навчального року у школі мистецтв планують також укомплектувати художні класи, закупити нові меблі, телевізійну техніку для організації навчального процесу, а також закупити партію музичних інструментів для духового оркестру серед учнів школи мистецтв.

Усі фото – bgvfund