На Київщині відкрили ще одну відбудовану школуНавчальний заклад відновили за кошти UNICEF

В Ірпені на Київщині відкрили ще один відновлений навчальний заклад на Київщині. До війни це був найбільший навчальний заклад міста, тут  навчалося майже дві тисячі дітей.  Про це повідомив голова Київської ОДА Руслан Кравченко.

Унаслідок бойових дій ліцей зазнав найбільших руйнувань серед інших закладів освіти міста. Рівень ушкоджень становив близько 75%. Через постійні «прильоти» була знищена покрівля, вигоріли приміщення на трьох поверхах, фасади, стіни, вікна тощо.

Сьогодні це сучасний заклад освіти із безбар’єрним простором. Повністю оновлено матеріально-технічну базу ліцею, облаштовано нові комунікації, проведені роботи з термомодернізації фасаду та підвищена енергоефективність, облаштоване укриття. Крім того, побудовані футбольні поля, мультифункціональний майданчик, майданчик для петанку, зона силового фітнесу та TRX, два ігрові спортивні зали.

На відбудову ліцею витратили майже 5 млн євро. Це кошти UNICEF. Навчальний заклад уже готовий приймати вихованців. Очікується, що на навчання повернуться 1,5 тис. дітей.