У Парижі запровадили обмеження на висотну забудовуВисота нових будівель у столиці Франції не може перевищувати 37 метрів.

Після суперечливого будівництва вежі Tour Triangle, спроєктованої швейцарською студією Herzog & de Meuron, Париж знову запровадив обмеження щодо висоти нових будівель у місті.

Відтепер висота нових будівель у столиці Франції не може перевищувати 37 метрів або 12 поверхів, з посиланням на Dezeen повідомляє Pragmatika.

Міська влада відновила закон про планування 1977 року, який діяв до 2010 року. Це було зроблено в рамках біокліматичного міського плану мера міста Анн Ідальго, спрямованого на скорочення викидів вуглецю в Парижі. Ідальго хоче, аби Париж залишався «привабливим і приємним у найближчі роки, незважаючи на підвищення температури».

Будівництво Tour Triangle у формі піраміди розпочалося у 2021 році, його планують завершити у 2026 році.

Проєкт вежі Tour Triangle. Візуалізація: Herzog & de Meuron

Вежа стане третьою за висотою будівлею міста. Її трапецієподібна форма з центру Парижа буде нагадувати тонку вежу, але зі сходу і заходу фасад буде видно на всю ширину. Всередині у споруді розмістять готель та офіси, конференц-центр, магазини і ресторани.

Головне фото – Alexander Kagan / Unsplash