У Сан-Франциско з офісу Twitter демонтували новий логотипЗ даху штаб-квартири колишньої компанії Twitter у Сан-Франциско прибрали знак “Х”, який яскраво світився і миготів. Про це повідомило агентство АР.

Минулої п’ятниці компанія X (колишній Twitter) встановила на даху головного офісу в Сан-Франциско гігантський логотип, який яскраво світився вночі. Громіздка  споруда викликала скарги мешканців сусідніх будинків і привернула увагу чиновників.

Департамент будівельної інспекції Сан-Франциско розпочав розслідування через імовірне порушення правил видачі дозволів на встановлення споруди.  Оскільки на заміну літер чи символів на будівлях чи встановлення вивісок  потрібен дозвіл. 

Представники компанії двічі відмовили інспекторам у доступі на дах, заявивши, що лого є тимчасовим.

У понеділок департамент будівельної інспекції Сан-Франциско повідомив, що протягом вихідних отримав 24 скарги на недозволену конструкцію. Люди скаржились на яскраве освітлення та непокоїлись щодо  безпеки споруди.

Нагадаємо,  компанія Ілона Маска змінила назву з Twitter на X. Логотип у вигляді синьої пташки птаха з будівлі прибрали.

Головне фото: AP. Noah Berger