У Львові суд зобов’язав забудовника демонтувати незаконно зведений поверхПідприємець має на це десять днів.

У справі про незаконне будівництво на вул. Промисловій, 60 у Львові нарешті можна поставити остаточну крапку. Львівський окружний адміністративний суд зобов’язав забудовника демонтувати третій поверх торгово-офісного центру, повідомили у департаменті містобудування Львівської міської ради.

Йдеться про будівництво торгово-офісного центру, дозвіл на зведення якого підприємець отримав ще шість років тому. Відповідно до містобудівних умов та обмежень, це мала бути двоповерхова споруда. Натомість забудовник звів три повноцінні поверхи, які під час перевірки зафіксувала міська Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю.

Роки перевірок, судових слухань, штрафів для замовника і генпідрядника, приписи про усунення порушень та зупинення будівельних робіт так і не вплинули на забудовника. Крапку у справі поставив суд. Оскільки на час війни міська ДАБК обмежена у повноваженнях, зусилля об’єднали із обласною прокуратурою. Суд задоволив позовну заяву Галицької окружної прокуратури міста Львова в інтересах держави в особі Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю про приведення об’єкта у відповідність до містобудівних умов та обмежень.

Відтак, забудовник має 10 днів, щоб демонтувати зайвий третій поверх. За заявою Галицької окружної прокуратури наприкінці квітня Шевченківський відділ держаної виконавчої служби у м. Львові відкрив виконавче провадження, яке зобов’язує привести об’єкт будівництва у відповідність до містобудівних умов та обмежень. Якщо підприємець цього не зробить добровільно, його чекають штрафи і кримінальна справа.