У Львові коледж розпродує гуртожиток як апартаментиПро шахрайську схему повідомили на сторінці департаменту містобудування ЛМР.

Йдеться про гуртожиток Львівського кооперативного фахового коледжу економіки і права, що розташовний на вулиці Золотій, 10. Наприкінці липня коледж звернувся до міської інспекції Держархбудконтролю по дозвіл на реконструкцію гуртожитку. За виданим документом, замовник будівництва мав право провести реконструкцію гуртожитку, не змінюючи його зовнішньої конфігурації та функціонального призначення.

Ремонт у коледжі. Фото: Львів. Містобудування

Та за якийсь час на львівських сайтах з’явилася інформація про продаж апартаментів за цією ж адресою. В оголошенні колишній  гуртожиток на вул. Золотій, 10 дивним чином перетворився на апарт-простір Golden Space. І тут уже почали продавати однокімнатні квартири за ціною по 47-57 тис. грн за кв. м.

Оголошення на сайті ЛУН про продаж апартаментів

У міській інспекції ДАБК наголошують на незаконності такої оборудки.  Інспекція скерувала відповідного листа в обласну прокуратуру. А посадовці закликають львів’ян утриматися від купівлі житла за згаданою адресою.