У Львові для проїзду відкрили відремонтовану вулицю ШевченкаРемонт вулиці тривав три роки коштував місту у понад 300 млн гривень

Реконструйовану вулицю Шевченка, яку розпочали ремонтувати у 2020 році, відкрили для проїзду транспорту, повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

За три роки тут облаштували нове квазікільце, велодоріжку з обох сторін та капітально відремонтовали відрізок, протяжністю 1,4 км: від вул. Залізничної до вул. Хорватської.

Також на вулиці замінили всі підземні комунікації, висадили нові дерева, облаштували зупинки громадського транспорту та нові трамвайні платформи, оновили тротуари та встановили питний фонтанчик.

Уперше за три роки вулицею Шевченка проїхав трамвай

Як розповіли у мерії, вулиця Шевченка проектувалася за принципом «Вулиця для всіх». Отож вона стала  зручною як для громадського транспорту, так для пішоходів, велосипедистів і водіїв приватного транспорту.

Шевченка проектувалася за принципом «Вулиця для всіх»

Усі роботи коштували місту 334,9 млн грн.

Вулиця Шевченка у Львові – одна із семи важливих транспортних магістралей міста. Її довжина – 8,18 км. Простягається вона від вул. Городоцької до західної межі міста.

Фото – Романа Балука