Четверте модульне містечко для переселенців у Львові
![](https://urbisair.com.ua/wp-content/uploads/holovne-2-1.jpg)
Українці, які, рятуючись від війни, знайшли прихисток у Львові, освоюються у новому модульному містечку на Сихові.
Це містечко найбільше у Львові. Загалом на ділянці розміщено 8 двоповерхових будинків. Тут уже проживає близько 750 мешканців. А загалом можуть проживати ще стільки ж.
![](https://dev.k-media.com.ua/urbis-air/wp-content/uploads/329028007_522349609986151_5934518656363472426_n.jpg)
«Це доволі глобальний проєкт, адже це перше таке двоповерхове містечко у Львові. Ще два місяці тому ця територія була вільна, і ми її повністю підготували: від земляних робіт – до клінінгу містечок.
Основною перевагою містечка є те, що тут будиночки так званого коридорного типу. Люди, які живуть у модулях, виходять із кімнат не на вулицю, а у коридор, де краще зберігається тепло. Санвузли тут не окремими блоками, а всередині. У приміщеннях є їдальні, де люди можуть приготувати собі їсти та попрати речі. До слова, ці місця загального користування будуть під’єднані до генераторів. Таким чином, навіть у разі відключення світла будуть місця, де буде тепло та можна приготувати їжу.
Дуже сподіваємось, що людям тут буде комфортно проживати і вони зможуть почуватись як вдома», – зазначив заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач.
![](https://dev.k-media.com.ua/urbis-air/wp-content/uploads/328954199_744296806964453_7360647419159217161_n.jpg)
![](https://dev.k-media.com.ua/urbis-air/wp-content/uploads/328976436_1247039789582890_7591891563222568387_n.jpg)
![](https://dev.k-media.com.ua/urbis-air/wp-content/uploads/328983856_868108417754398_2897203325639114336_n-1024x683.jpg)
Нове житло для переселенців – результат співпраці Міністерства розвитку громад і територій України і польського уряду, а також Фундації Міжнародної Солідарності.
Місто, своєю чергою, взяло на себе облаштування благоустрою території. Забезпечило усіма потрібними комунікаціями. Біля будинків встановили вуличні меблі, а навесні ще висадять дерева та засіють газони.
Модулі цього містечка більш адаптовані саме до проживання у зимовий період. Тож сюди переїхали мешканці інших тимчасових містечок: зі Стрийського парку, вул. Пулюя та «Маріяполісу». На цих локаціях будиночки наразі законсервували.
Фото – Романа Балука