Замість багатоповерхівки – котеджі: у Львові забудовник пішов на компроміс із мешканцямиБудівельна компанія «Квітка» змінила проєкт житла на вул. Рудакі. Тепер там планують звести 12 двоповерхових котеджів замість багатоквартирного житлового будинку на 42 квартири.

Про такий позитивний кейс повідомив заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач.

«По всіх складних питаннях, які стосуються видачі містобудівних умов і обмежень, у нас є добра традиція виїжджати на місце і радитися з людьми. Коли ми отримали документи щодо потенційного будівництва на вулиці Рудакі, ми виїхали на місце і побачили, що це територія із здебільшого садибною забудовою. Також там складні транспортні потоки і вузькі дороги, тобто багатоповерхове житло на цій ділянці – це досить проблематично. І це спільна позиція і мешканців, які там живуть, і міської ради, бо ми розуміли, що це будівництво створить багато проблем», – зазначив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач.

Після цього у Львівській міській раді відбулося засідання виконавчого комітету, на який прийшли  мешканці вул. Рудакі та виступили проти зведення багатоповерхового житла на їх вулиці. Забудовник погодився відкликати заяву на отримання містобудівних умов та обмежень щодо багатоповерхового житлового будинку і фактично переробив проєкт.

Представники забудовника повторно ініціювали зустріч з мешканцями у Львівській міській раді. Тому сьогодні на зустрічі мешканцям презентували нові напрацювання щодо будівництва 12 двоповерхових котеджів на вул. Рудакі, замість 4-поверхового житлового будинку на 42 квартири.  

Окрім того, заїзд пропонують облаштувати не з верхньої частини ділянки, де є дуже вузька дорога, а з нижньої, що створюватиме менше незручностей для мешканців.

Представники ініціативної групи мешканців загалом підтримують оновлений проєкт, лише хочуть побачити детальніші напрацювання. Тож після деталізації його знову представлять мешканцям, а згодом розглянуть питання видачі містобудівних умов і обмежень

Попередня візуалізація проєкту: ЛМР