У храмі УКУ завершили роботу над мозаїкою Софії-Премудрості Божої
![](https://urbisair.com.ua/wp-content/uploads/351544756_808341630705116_7396806521233220553_n.jpg)
Над мозаїкою працювали два роки. Роботу не припиняли навіть у найважчі часи повномасштабної війни.
В університетському храмі УКУ зняли риштування і тепер кожен може побачити вівтарну частину унікальної мозаїки святої Софії – Премудрості Божої. Свята Софія зображена у вигляді вогненного ангела, повідомили в Українському католицькому університеті.
![](https://urbisair.com.ua/wp-content/uploads/351840906_246794831330502_8075769542735592661_n-1-576x1024.jpg)
«Свята Софія зображена за престолом з євхаристійними дарами. Тут також є символ Святої Трійці. Символ Святого Отця – сім стовпів із дарами Святого Духа, як сім стовпів, на яких Софія-Премудрість збудувала свій храм. Символ хризми – це символ Ісуса Христа», – зазначила головна художниця проєкту мозаїки, викладачка Академії мистецтв Любов Яцків.
Над мозаїкою працював творчий колектив “Софія”, керівник – Василь Сивак.
![](https://urbisair.com.ua/wp-content/uploads/351564059_565972269033590_6703126094329957351_n-1-1024x683.jpg)
![](https://urbisair.com.ua/wp-content/uploads/350674100_273638968382736_5592957734574692042_n-1024x683.jpg)
![](https://urbisair.com.ua/wp-content/uploads/350939294_293285793122744_7572782588678377886_n-1024x683.jpg)
Унікальний витвір мистецтва може побачити кожен охочий, адже двері храму завжди відчинені, додали в УКУ.