Хірургічний корпус UNBROKEN у Львові спроєктує відомий японський архітекторПро це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий

Шигеру Бан був одним із зіркових спікерів Lviv Urban Forum, який відбувся у Львові. Власне під час свого виступу архітектор і презентував першу концепцію та візуалізацію будівлі.

За проєктом, хірургічний корпус матиме вісім поверхів – два під землею та шість наземних. Основна конструкція – з бетонними ядрами, та дерев’яними рішеннями без металевих з’єднань в середині.

Цей проєкт – інноваційне рішення, аналогів якому немає у світі. Важливо сказати, що спільно з українськими проєктантами його адаптують під будівельні норми та технічні вимоги нашої медицини.

Шигеру Бан відвідав поранених українських воїнів в реабілітаційному центрі UNBROKEN Ukraine. Фото: facebook.com/andriy.sadovyi

Одразу після презентації Шигеру Бан розпочне міжнародну фандрейзингову кампанію для збору коштів на будівництво нового хірургічного корпусу.

Шигеру Бан – один із найцікавіших сучасних архітекторів, лауреат Прітцкерівської премії, що є найпрестижнішою у світі відзнакою для архітекторів.