Кардинальне перетворення: як занедбане подвір’я школи перетворили на ігровий простір
![](https://urbisair.com.ua/wp-content/uploads/FOTO-84-scaled.jpg)
Кошти на облаштування дитячого простору дали благодійники.
Загальноосвітня школа №62, де і відкрили майданчик, розташована в історичній частині Львова – на вулиці Театральній. Тут найбільш консервативні та незмінні в архітектурі будинки. Через такі особливості один з корпусів школи фактично був позбавлений повноцінного шкільного подвір’я. А той, що є, більше нагадував криницю і через важкий доступ тривалий час був занедбаний. Тож, як зізнаються вчителі та директор цієї школи, одна із їхніх давніх мрій – мати власний майданчик для дітей молодшої школи. Аби і на свіжому повітрі, і водночас із фізичними активностями.
![](https://urbisair.com.ua/wp-content/uploads/347271407_783512543324906_6032497565211598480_n.jpg)
Напередодні дитячих канікул, коли у львівських школах починається сезон дитячих таборів і стартує Школа дозвілля, у ще донедавна занедбаному подвір’ї школи №62 відкрили сучасний спортивний майданчик. Його назвали «Радість гри».
Як повідомили у департаменті містобудування Львівської міськради, тут застелили спеціальне покриття, облаштували різноманітні лазанки, балансири, гойдалку «гніздо» та інші ігрові елементи. Оскільки дворик-криниця – всередині будинків, відремонтували фасад першого поверху, облаштували стічну каналізацію та гідроізоляцію. Всі роботи довелося робити вручну, без використання будівельної техніки через складність доступу.
В управлінні освіти ЛМР кажуть, що цей майданчик стане одним із перших кроків оновлення пришкільної території. Допоможе педагогам організувати веселі перерви для учнів 1-4 класів та групи продовженого дня.
![](https://urbisair.com.ua/wp-content/uploads/FOTO-80-1-1024x682.jpg)
![](https://urbisair.com.ua/wp-content/uploads/FOTO-88-1024x682.jpg)
![](https://urbisair.com.ua/wp-content/uploads/FOTO-92-1024x682.jpg)
А тепер найцікавіше. Кошти – а це 65 тисяч євро – на облаштування дитячого простору дали благодійники. Ініціаторами поліпшення умов для школярів є власники львівського готелю «Леополіс», що навпроти цієї школи. Це сім’я Хартвалл із Фінляндії. Гроші пожертвували понад 30 фінських компаній та фізичних осіб.
![](https://urbisair.com.ua/wp-content/uploads/FOTO-75-1024x682.jpg)
Водночас за кошти шкільного фонду замінили двері та пофарбували вікна. Найближчим часом цю територію ще й озеленять.
![](https://urbisair.com.ua/wp-content/uploads/FOTO-9-1024x682.jpg)
Фото – управління освіти ЛМР