У Львові вперше відбудеться Lviv Urban ForumЗахід присвячений переосмисленню принципів відновлення українських міст і сіл.

Незабаром розпочнеться масштабна відбудова зруйнованих і пошкоджених міст і сіл. І зараз — саме той час, щоб переглянути застарілі, часто шкідливі практики міського планування. Натомість сформувати цінності, які стануть фундаментом для якісного розвитку українських громад.

28-30 червня вперше у Львові відбудеться Lviv Urban Forum — міжнародна подія, присвячена переосмисленню принципів відновлення, трансформації і розвитку українських міст і сіл.

Серед основних тем форуму: стратегія розвитку громад, створення комфортного, інклюзивного і безпечного простору для життя, оптимізація бюджету і ресурсів для ефективних просторових рішень, інтеграція українського і європейського містобудівного законодавства тощо.

Триденний захід збере понад 30 українських та світових архітекторів та міських планувальників. Серед спікерів – японський архітектор, лауреат Прітцкерівської премії Шигеру Бан; провідний нідерландський архітектор і містопланувальник, чия багаторічна робота вплинула на формування міст по всьому світу Кіс Крістіансе; засновник архітектурної студії Behnisch Architekten, автор проєкту Центру Шептицького УКУ у Львові Стефан Беніш; старша наукова працівниця Інституту мистецтва і дизайну Віденського технологічного університету, дослідниця місць пам’яті Інге Манка; головний архітектор Львова 2015—2019 рр. Юліан Чаплінський, засновник Харківської школи архітектури та Drozdov Architects Олег Дроздов та інші.

Подія буде цікавою як для фахівців у галузі архітектури та урбаністики; мерів та головних архітекторів українських громад; так і для студентів, науковців та усіх, хто зацікавлений у тому, щоб українські громади стали комфортним середовищем для життя.

Попередня реєстрація на Lviv Urban Forum 2023 – за посиланням.