У Львові реконструюють лікарню швидкої медичної допомогиЙдеться про надбудову двох поверхів реабілітації у межах стін Національного реабілітаційного центру “Незламні” за адресою вул. Мазепи,25, що працює на базі Першого медоб’єднання Львова. Містобудівні умови та обмеження на реконструкцію з надбудовою у п’ятницю, 18 серпня, видав виконавчий комітет Львівської міської ради, повідомили у департаменті містобудування.

Відповідно до містобудівних умов, заплановано демонтаж технічного поверху будівлі та надбудова четвертого  і п’ятого поверхів. На добудованих поверхах планують розмістити палатне відділення на 74 ліжкомісця та зони відпочинку. Також тут будуть кімнати для медичного персоналу, господарські та технічні приміщення. На четвертому поверсі облаштують терасу.

Візуалізація проєкту – АВМК

Щоб забезпечити повну інклюзивність, передбачено заміну пасажирського ліфта для людей з обмеженими можливостями на візку.

Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) – це унікальне місце, де отримують кваліфіковану допомогу українці, які постраждали через російську агресію. Від початку створення тут уже пролікували понад 13 тисяч поранених. Це військові і цивільні, дорослі та діти.