У Львові приватний забудовник будує комунальну школуУ новому навчальному корпусі буде басейн та укриття.

У Львові будують нову сучасну школу на шість тисяч квадратних метрів. Освітній заклад зводять на вулиці Герої Крут, це новий корпус ліцею № 80, в якому будуть басейн та укриття. Усі роботи проводять за кошти інвестора. Після завершення будівництва школу передадуть у комунальну власність.

За інформацією департаменту містобудування Львівської міськради, будівельні роботи на вул. Героїв Крут, попри війну та усі її негативні наслідки, не припиняли навіть узимку – проводили земельні роботи. Навесні взялися бурити палі. Тепер  заливають бетонну подушку для фундаменту. До кінця 2023-го року планують збудувати “коробку”.

«Контролювати всі роботи можемо в онлайн-режимі. Девелопери встановили відеокамери на будові. Доступ до них мають профільні посадовці міської ради.

На моїй пам’яті це вперше на будівельному ринку Львова. Водночас такий крок додає оптимізму, що зведення навчального закладу є справою честі для забудовників», – зазначив Любомир Зубач, заступник міського голови Львова з містобудування.

Як повідомляють у департаменті містобудування, за рішенням виконкому, замовником школи є міське управління освіти та ліцей № 80. Усі витрати, пов’язані з будівництвом, на себе взяв виконавець робіт – компанія «Resident Development».

Головне фото – візуалізація Львівської міської ради