На Меморіалі Героїв Небесної Сотні у Львові встановили інформаційний центрСпоруда, виготовлена з кортену та скла, гармонійно вписалася у громадський простір.

Сам павільйон, як видно на фото, невеликий. Стіна з боку вулиці Замкової виготовлена з кортену – як символу палаючої барикади, з боку меморіалу – фасад із гартованого дзеркального скла.

Про це повідомив заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач

Фото: facebook.com/LubomyrZubach

«Всередині ця невелика споруда вміщує сам інформаційний центр. Тут працівник завжди буде готовий розповісти про події Революції Гідності. А ще ми встановили проектор. Відео, яке транслюватимемо, через скляні стіни особливо добре буде видно увечері ззовні. Для цього не треба буде заходити до самого інфоцентру. Такий задум. Буде атмосферно.

Також у цій же споруді – невеличка кімната для охорони меморіалу та інклюзивна вбиральня. Все логічно, бо поруч з інфоцентром починається доріжка для маломобільних людей на Меморіал», – розповів Любомир Зубач.

Фото: facebook.com/LubomyrZubach

Інфоцентр гармонійно вписався в оточення скверу та громадський простір. Його вигляд й розробляли архітектори, які проєктували сам Меморіал – Андрій Лесюк і Guess Line Architects