У Львові підприємець облаштує укриття та громадський простірвізуалізація

У межах реконструкції будівлі магазину підприємець облаштує укриття та громадський простір для мешканців прилеглого будинку. Про це йдеться у повідомленні департаменту містобудування ЛМР.

Про видачу відповідних містобудівних умов та обмежень на реконструкцію будівлі магазину “Дім, сад, город” на вулиці Хвильового, 3 на засіданні виконкому поінформував головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

“За вказаною адресою був попередній виїзд членів виконавчого комітету. Йдеться про розширення даної будівлі з тим, щоби влаштувати громадський простір перед нею, забезпечити евакуацію мешканців  будинку, який прилягає безпосередньо до об’єкту. І водночас покращити комерційну функцію приміщення”, – зазначив Антон Коломєйцев.

Візуалізації: Львів. Містобудування

У повідомленні йдеться зокрема про те, що реконструкція споруди передбачає будівництво укриття на понад 50 кв. м, яким зможуть користуватись також мешканці будинку.

Проєкт відповідає містобудівній документації. Пропозицію проєкту реконструкції розглядали на містобудівній раді та погодили із майже сотнею мешканців будинку, що прилягає до споруди.